O portalu

W miejscu tym staram się gromadzić i porządkować informacje dotyczące zarządzania w organizacjach biznesowych – to główny temat, który tu poruszam. 

Menedżerowie znajdą tu teksty z zakresu: analityki, wykorzystania nowoczesnych technologii, leadership’u, zarządzania zmianą, budowania kariery, zarządzania zespołem itp. Są tu artykuły autorskie, omówienia raportów oraz starannie wyselekcjonowane informacje nadsyłane przez firmy. 

Wyboru treści nikt mi nie narzuca. Publikuję oraz udostępniam te rzeczy, które sam uważam za interesujące i wartościowe. Jest to zatem także świadectwo moich osobistych zainteresowań.

Chcę też wyraźnie podkreślić, że nie z wszystkimi opiniami wyrażanymi w wypowiedziach innych Autorów zgadzam się w pełni lub nawet w ogóle. Bywa, że publikuję je jako zachętę do przemyśleń i polemiki.

Są tu oczywiście także wpisy mojego autorstwa tagowane jako #osobiste

Każdy Czytelnik zauważy bez problemu, że zamieszczam tu również teksty będące zwyczajnymi informacjami prasowymi rozsyłanymi przez firmy i agencje PR. Wśród nawału tego typu słabych informacji są także te bardzo interesujące i warte uwagi – staram się je na bieżąco wyłapywać.

Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojego miejsca w sieci!

Robert Jesionek