Kontakt

Stronę redaguje Robert Jesionek:
robert.jesionek@digitalandmore.pl

Informacje o redaktorze portalu

Obecnie Robert Jesionek jest pracownikiem Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES), redaktorem i współautorem publikacji książkowych powstających dla nauczycielek i nauczycieli.

Wcześniej przez kilkanaście lat pracował jako dziennikarz piszący dla kilku tytułów biznesowych. Był redaktorem naczelnym miesięcznika „CIO Magazyn Dyrektorów IT”, szefem Klubu CIO, zrzeszającego elitę dyrektorów IT w Polsce.

Jest magistrem pedagogiki, ukończył Akademię Przywództwa Post-MBA na Francuskim Instytucie Zarządzania, był studentem filozofii i dziennikarstwa, uczestniczył w tworzeniu elitarnej społeczności biznesowej, ale był także opiekunem bezdomnych, zakonnikiem, nauczycielem dzieci z upośledzeniami, wolontariuszem misyjnym w Afryce.

Obecnie poza pracą zawodową twórczo zajmuje się poezją oraz fotografią mobilną. Interesuje się tematami przywództwa i przyszłości. Uważa, że warto zrobić wszystko, by uczynić świat bardziej wrażliwym.

 

W miejscu tym staram się gromadzić i porządkować informacje dotyczące zarządzania, przyszłości, edukacji, a także idei społecznych, które wydają mi się wartościowe.

Wyboru treści nikt mi nie narzuca. Publikuję oraz udostępniam te rzeczy, które sam uważam za ciekawe. Jest to zatem także świadectwo moich osobistych zainteresowań.

Chcę też wyraźnie podkreślić, że nie z wszystkimi opiniami wyrażanymi w wypowiedziach innych Autorów zgadzam się w pełni lub nawet w ogóle. Bywa, że publikuję je jako zachętę do przemyśleń i polemiki.

Każdy Czytelnik zauważy bez problemu, że zamieszczam tu również teksty będące zwyczajnymi informacjami prasowymi rozsyłanymi przez firmy i agencje PR. Wśród nawału tego typu słabych informacji są także te bardzo interesujące i warte uwagi – staram się je na bieżąco wyłapywać.

Są tu oczywiście także wpisy mojego autorstwa tagowane jako #osobiste