Weekendówka dla Liderów Nr 1

„Na wszystkie niepokoje odnośnie tego, że sztuczna inteligencja może się okazać zagrożeniem dla naszych miejsc pracy, stanowisk i profesji, na ludzki lęk, że AI dramatycznie zmieni nasz świat, zacytuję Wojciecha Młynarskiego: Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom, bądźmy jak te stare wróble, które stracha się nie boją” – mówi Dariusz Duma, filozof w świecie biznesu, który z pozycji człowieka lubiącego myśleć proponuje nam spojrzenie na nasz lęk z perspektyw zupełnie innych, niż te biznesowe.

Ale nie tylko Dariusz Duma jest w pierwszym numerze Weekendówki dla Liderów. Wśród autorów jest także Mirosław Bartecki z Capgemini, dwójka prawników z Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy: Joanna Jastrząb i Xawery Konarski, jest dziennikarka Barbara Mejssner, menedżer z ABB – Tomasz Romanowski oraz moja skromna osoba – Robert Jesionek, redagujący całość.

Serdecznie zapraszam do lektury, albo – jeśli komuś tak wygodniej – do odsłuchania mojej dla Państwa propozycji na zbliżający się weekend.

Klikając w poniższą ilustrację pobierzecie Państwo plik PDF (20 MB). Możecie też Państwo kliknąć w ikonkę Anchor lub Spotify, które przeniosą Was do podcastu. Chcę jednak powiedzieć, że obie wersje choć oczywiście niezmiernie do siebie podobne, to jednak zawierają pewne różnice – może więc warto zapoznać się z obiema formami?;-)

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*